• Michał |Finansowanie24na7

Przegląd blogosfery | Finanse, tydzień 7


# must read 2020

przegląd blogosfery finansowej


# zaradnyfinnsowo.pl

Jak nie dać się naciąć przy kupnie nieruchomości? Sprawdzam, na co należy uważać przy kupnie mieszkania, domu lub działki budowlanej.


# marciniwuc.com

Bez względu na to, czy masz już kilka pożyczek, czy może jeszcze beztrosko zadłużasz się na karcie kredytowej – ten artykuł pomoże Ci się obudzić!

# jakoszczedzacpieniadze.pl

Bez względu na to, czy masz już kilka pożyczek, czy może jeszcze beztrosko zadłużasz się na karcie kredytowej – ten artykuł pomoże Ci się obudzić!


# livesmarter.pl

Ruszyła II edycja popularnej promocji Citibanku, w której zgarnąć możemy smartfon LG K30 Dual Sim. Zgodnie z regulaminem jego oficjalna wartość to 599 zł, a rynkowa – około 400 zł.


#subiektywnieofinansach.pl

Inflacja w styczniu wyniosła 4,4 %. Problem nie tylko w tym, że jest najwyższa od 8 lat, ale też w tym, że szczyt dopiero przed nami. A potem może przyjść jeszcze druga fala.


# oszczednicka.pl

W dzisiejszym wpisie poznacie budżet Marty i Rafała oraz ich 10-letniego syna. Ich źródłem dochodu jest rodzinna firma, w której obecnie pracuje tylko jedno z nich. W dalszej części artykułu dowiecie się dlaczego.
# independenttrader.pl

Tym razem chciałem zaprosić Was do obejrzenia kolejnych dwóch części wywiadu, którego udzieliłem Wojtkowi Sirykowi z portalu namzależy.pl. Odpowiedziałem m.in. na następujące pytania: czy można dorobić się na giełdzie? czy każdy powinien inwestować?


Blog Finansowanie24na7.